Znajdź nieruchomość

Jesteśmy jedną z pierwszych firm działających na poznańskim rynku nieruchomości – od ponad 28 lat oferujemy usługi na poziomie eksperckim.

Nasza firma powstała w 1991r. Od samego początku działamy jako firma rodzinna, stawiając sobie za cel wiarygodność i profesjonalizm. Przez ponad 28 lat systematycznie gromadzimy wiedzę i doświadczenie z zakresu nieruchomości. 

Jesteśmy założycielami i aktywnymi członkami Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomości, oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Polska Federacja Rynku NieruchomościPolska Federacja Rynku Nieruchomości Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie NieruchomościamiWielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Świadczymy usługi w zakresie:
  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • rzeczoznawstwa majątkowego
  • doradztwa inwestycyjnego

Co nas wyróżnia?

  • wysokie kwalifikacje personelu – licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz licencjonowani rzeczoznawcy majątkowi
  • rozległa znajomość rynku nieruchomości
  • działanie w sposób pozbawiony rutyny – każda sprawa posiada indywidualny tok rozpatrywania

Zdobywane przez wiele lat doświadczenie i specjalistyczne kwalifikacje pozwalają nam podejmować każde wyzwanie rynkowe, które wykonujemy z pełną starannością i zaangażowaniem.

Nasza firma była wielokrotnie nagradzana za jakość i innowacyjność oraz zasługi dla wielkopolskiego pośrednictwa.

Nieustannie się rozwijamy, by móc dzielić się zdobytą wiedzą. Naszą wartością jest zgrany zespół, a motorem naszego działania jest zadowolenie klientów, którzy od lat z nami współpracują oraz zaufanie, którym nas obdarzają.
Certyfikaty

Zespół

Agnieszka Scheller-Kowalik

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja zawodowa nr 25794
Rzeczoznawca majątkowy - aplikant

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na wydziale „Gospodarka Nieruchomościami – wycena nieruchomości” oraz studiów doktoranckich w Dublin City University w Dublinie. Od ponad 4 lat działa na rynku nieruchomości jako doradca i pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz aplikant rzeczoznawcy majątkowego w zakresie wyceny nieruchomości.  

Prywatnie kocha podróże oraz rozmowy z ciekawymi ludźmi. 

Danuta Talarczyk-Scheller

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
licencja zawodowa nr 109

Współzałożyciel Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, członek Zarządu w latach 2000-2002, Współzałożyciel Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) oraz REAL NET, sieci obrotu nieruchomościami nieruchomista.pl, W latach 2004-2009 V-ce Prezes Zarządu REAL NET, od lutego 2009 Prezes Zarządu. Od 2005 roku członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej Ministerstwa Infrastruktury.

Odznaczona Złotą Odznaką Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Złotą Odznaką Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Aleksander Scheller

Rzeczoznawca majątkowy, licencja zawodowa nr 1137 Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja zawodowa nr 102

Współtwórca i pierwszy Prezes Zarządu Real Net (1996-1998), Współzałożyciel i Prezes Zarządu dwóch kadencji Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (2002-2006), członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministrze Infrastruktury (2002-2005).
W latach 2004-2006 członek Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a od 2006 do 2010 Prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Odznaczony Złotą Odznaką Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Złotą Odznaką Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Rzeczoznawca majątkowy i biegły sądowy w dziedzinie nieruchomości.

Magdalena Pallach

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja zawodowa nr 12438

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicz w Poznaniu - Wydziału Prawa i Administracji oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Pracę w pośrednictwie rozpoczęła ponad 10 lat temu. Posiada duże doświadczenie w sprzedaży nieruchomości ekskluzywnych. Magdalena to osoba o  wyjątkowej zdolności do nawiązywania kontaktów z ludźmi. Bardzo bystra, wesoła i kontaktowa,  co niezwykle ułatwia i pomaga przy współpracy z klientem.

Prywatnie miłośniczka dobrej muzyki.